PRONÁJEM BYTU 2+kk, 50m² - PRAHA 4 - NUSLE

 

Plně zařízený byt s lodžií, ve vysokém standardu.

Perfektní dostupnost - tramvají 7 min.na Václavské náměstí,

6 min. na I.P.Pavlova, vlakem 4 min.na Hlavní nádraží!

 

Exkluzivně Vám zprostředkujeme pronájem plně zařízeného bytu s lodžií, ve vysokém standartu, dispozice 2+kk, o výměře 50 m2, v pražské čtvrti Nusle (Praha 4), v ulici Bartoškova. Tento nekuřácký byt je ideálním bydlením pro jednotlivce či pár. Byt prošel nákladnou a vkusnou rekonstrukcí, na podlaze jsou nové kvalitní parkety a celkově je prakticky řešen.

Z obývacího pokoje se vchází do ložnice. Z ložnice se vstupuje do šatny, kterou lze taktéž využít jako pracovnu. Součástí kuchyňské linky jsou vestavné spotřebiče (lednice s mrazákem, myčka, varná deska, pečicí trouba). V praktické nice je umístěna pračka, sušička, boiler pro ohřev vody a elektrický kotel zajištující vytápění. V koupelně je prostorný sprchový kout.

 

Tramvajová/autobusová zastávka náměstí Bratří Synků (linky 11, 14, 56 a 53) 5 minut chůze, na Václavském náměstí jste tramvají včetně chůze na zastávku do 10 minut, dále v místě vlakové nádraží Praha - Vršovice u domu (přístupné podchodem), v centru města na Hlavním nádraží jste za 4 minuty. Dobrá občanská vybavenost, v místě obchody, restaurace.

1/1

GALERIE FOTOGRAFIÍ

SOUHRN

Min. délka nájmu 12 měsíců

Měsíční náklady: nájemné + zúčtovatelné zálohy na služby 3.500,- Kč (včetně zálohy na el. energii)

Vratná jistota ve výši 1 nájmu + odměna zprostředkovatele (1 nájem)

Byt je volný ihned.

Nájem/měsíc:  20.000,-Kč + poplatky

Veškeré rozměry, metráže, vizualizace apod. uvedené na těchto webových stránkách jsou orientační