PS_06267-HDR_2K.jpg
PS_06237-HDR_2K.jpg
PS_06225-HDR_2K.jpg

PRONÁJEM BYTU 3+1, 65m² - PRAHA 8 - KOBYLISY

1/1

Částečně zařízený byt s lodžií v klidné pražské čtvrti Kobylisy (Praha 8),
s perfektním dopravním spojením do centra města.

 

Exkluzivně Vám zprostředkujeme pronájem dispozičně velmi zajímavého bytu 3+1 s lodžíí, o výměře 65 m², v klidné pražské čtvrti Kobylisy (Praha 8), v ulici Paláskova, s perfektním dopravním spojením do centra města.

Byt je v udržovaném stavu a bude pronajímán jako částečně zařízený, viz fotografie. Odstranění některých kusů nábytku možno po dohodě. Byt se nachází v 5. patře zatepleného panelového domu s dvěma výtahy.

V bytě jsou dvě samostatné neprůchozí ložnice, do první ložnice vstoupíte přímo z předsíně, druhá ložnice je přístupná z obývacího pokoje. Z předsíně, ve které jsou dvě vestavné šatní skříně a věšáková stěna, se vchází do prostorné komory, dále do koupelny a na toaletu. Koupelna je zařízena vanou, umyvadlem a přípojkou na pračku. Centrální místností bytu je obývací pokoj, se vstupem do kuchyně. Prostorná kuchyňská linka je zařízena vestavnými spotřebiči – plynová varná deska, el. pečicí trouba, mikrovlnná trouba, myčka, velká kombinovaná vestavná chladnička. Lodžie s výhledem do zeleně je přístupná z kuchyně. Byt je vytápěn dálkovým ústředním topením.

Výborné dopravní spojení do centra, stanice metra Kobylisy (trasa C) v dochozí vzdálenosti (10 min. chůze), zastávka autobusů Sídliště Kobylisy minuta chůze.

Dobrá občanská vybavenost, sportoviště a dětské hříště přímo u domu, restaurace v místě, v dochozí vzdálenosti Aquacentrum Šutka, nedaleko Čimický háj, Botanická zahrada.

Tento byt je určen zájemci k dlouhodobému pronájmu. Měsíční náklady: nájem + služby 5.000,-Kč/měsíc (služby zahrnují zálohy na topení, vodné, stočné, úklid domu, elektřinu a plyn). Jistota ve výši 1 nájmu + odměna zprostředkovatele. Byt je připraven ihned k nastěhování, prohlídky možné po dohodě.

PS_06220_2K.jpg
PS_06218_2K.jpg
PS_06216_2K.jpg

GALERIE FOTOGRAFIÍ

SOUHRN

Min. délka nájmu 12 měsíců

Měsíční náklady: nájemné + zúčtovatelné zálohy na služby 5.000,- Kč
(služby zahrnují zálohy na topení, vodné, stočné, úklid domu, elektřina a plyn)

Vratná jistota ve výši 1 nájmu + odměna zprostředkovatele (1 nájem + DPH)

Byt je volný ihned.

Nájem/měsíc:  15.000,-Kč + poplatky