PRODÁNO

V dojezdové vzdálenosti od Prahy, uprostřed magické krajiny Českého ráje, se nachází rodinné sídlo. Zcela unikátní projekt vícegeneračního bydlení představuje život na velkorysém prostoru v soukromí klidné přírody.

Celý projekt vyniká luxusním provedením a bohatým zázemím.

ŽIVOT V              RÁJI

(ČESKÉM)

 

Sídlo leží v srdci Českého Ráje mezi hradem Kost (4km) a Troskami (10km).

I Prachovské skály nebo Hruboskalsko jsou pohodlně dostupné na kole (15km).

VELKORYSÉ SÍDLO

 

MÍSTO BEZ KOMPROMISŮ

Promyšlená moderní architektura respektující původní zástavbu i okolní přírodu.

Spojení komfortu a luxusu s moderními technologiemi. Široké zázemí k životu Vaší rodiny - wellness a fitness část s posilovnou, vinný sklípek, pergola, venkovní bazén i koupací jezírko.

Kromě zahrady je součástí sídla dokonce vlastní sad. 

PROSTOR PRO VŠECHNY

Hlavní obytnou budovu charakterizuje zvenčí bílá omítka s přírodním kamenem a velkoformátová okna, díky kterým je dům celý den zalitý sluncem a nabízí úžasnou hru světel při východech a západech. Horní patro nabízí čtyři prostorné obytné místnosti, dolní patro pak samostatné 2kk, wellness a fitness část.

Druhá obytná budova s třemi obytnými místnosti Vás okouzlí vysokými stropy pod tradiční sedlovou střechou lemovanou dřevěnými trámy a obložením z přírodního kamene. Pro setkávání s přáteli u dobrého jídla je k dispozici samostatná a honosně vybavená kuchyň. Ze zadní části domu můžete vstoupit do klidové zóny s biotopem.

DISPOZICE RODINNÝ DŮM

 
 

DISPOZICE GUEST HOUSE